O nás

Přehrát popisek

Projekt Hendik.cz vznikl z reálné potřeby středisek, starajících se o hendikepované osoby. Naše snaha je usnadnit jim přístup k produktům, které skutečně potřebují.

   IMG_7114

 

Hendik.cz je platforma, kde si tato centra mohou vytvořit svůj seznam přání ve kterém jsou přesně ty produkty, které nejlépe vyhovují potřebám jejich klientů a pečovatelů. My pak společně s těmito středisky hledáme dárce, kteří nám pomáhají zajistit tyto produkty přesně tam, kde jsou nejvíce potřeba.

ParaCentrum Fenix Brno Snímek obrazovky 2024-05-22 v 8.50.55 Vybalujeme daryTalířky, lžíce i ubrousky nám dobře slouží

 

Abychom mohli projekt Hendik.cz nadále rozvíjet a poskytovat pomoc těm, kteří ji potřebují, nabízíme také možnost objednání těchto produktů pro individuální použití. Zakoupením těchto pomůcek u nás tak podpoříte naší snahu poskytovat důležitou pomoc a zlepšovat životy hendikepovaných lidí po celé zemi.

      

Kdo za Hendikem stojí

Rád bych Vám, také představil sebe a firmu, která za projektem Hendik.cz stojí.

mceclip1-4

Jmenuji se Radim Strejček a jsem absolventem Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava, kde jsem studoval obor robotika. Právě zde se začala psát má cesta ke zdravotnictví a objevení mé vášně pro inovaci a technologii ve prospěch lidského zdraví

Jsem zakladatelem firmy Theosun technologies, která se specializuje na vývoj a výrobu zdravotnických prostředků. Od samého počátku jsme se zaměřili na hledání nových, efektivních řešení, která by přinášela skutečný užitek a komfort pacientům, lékařům a fyzioterapeutům.

V Theosun technologies se snažíme spojit znalosti a zkušenosti z oblasti robotiky s potřebami lidí a s výzvami zdravotnického odvětví. Naše firma je poháněna touhou přinášet inovativní a užitečné produkty, které mohou měnit a zlepšovat životy lidí.

Děkujeme vám za vaši důvěru a podporu, která nám umožňuje pokračovat v našem úsilí o inovace ve prospěch obyčejných lidí a zdravotní péče.