EazyHold pomůcka pro úchop - všechny velikosti 7 ks

Neohodnoceno

Přizpůsobivé, hygienické a pohodlné!

Univerzální pomůcka pro úchop, silikonový pásek, rukojeť pro podporu mobility, pomůcka pro uchopení pro speciální potřeby.

Použití: dětská mozková obrna, artritida, mrtvice, zdravotní postižení, fyzikální a pracovní terapie, nemocnice, školy a speciální učebny.

Dostupnost Expres do tří dnů (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024
1 049 Kč
EazyHold pomůcka pro úchop - všechny velikosti 7 ks
Neohodnoceno

Univerzální pomůcka pro podporu uchopení.

  • pomůcky pro úchop EazyHold Vám pomohou uchopit jakékoliv náčiní a nástroje. Pomozte úchopu podpořit osoby s třesem rukou, Parkinsonovou chorobou, pohyblivostí rukou nebo artritidou. Navrženo pro jakýkoli věk s omezenou pohyblivostí nebo kontrolou svalů, třesoucími se rukama, artritidou, poraněním ruky a mnoha dalšími stavy.
  • toto balení Eazy Hold je dodáváno se 7 různými velikostmi, které se hodí pro kojence, miminka, batolata, dospívající, děti až po dospělé a starší ruce nebo končetiny. Obsahuje 7 různých adaptivních pomůcek. 
  • vyrobeno z měkkého pružného silikonu, který se zahřívá na teplotu pokožky a nemusí být pevně na ruce, aby podpíral předmět. Flexibilní rukojeti, ergonomický střih, snadné uchopení do rukou a držení, flexibilní, takže se snadno pohybuje.
  • protiskluzová rukojeť pro mokré ruce.
  • myjte mýdlem a vodou. Nedegraduje při opakovaném použití nemocničních ubrousků.
  • MATERIÁL PRÉMIOVÉ KVALITY - EazyHold je vyroben ze 100% hypoalergenního, vysoce kvalitního, vysoce odolného a flexibilního silikonu. Bez latexu a potravinářského materiálu bez BPA, který je šetrný k pokožce a snadno se čistí!