EazyHold pomůcka pro úchop 15cm (malé dírky)

Neohodnoceno

EazyHold pomůcka pro úchop s malými dírkami pro děti a dospělé. 

V balení naleznete 1 ks.

Dostupnost Expres do tří dnů (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
299 Kč
EazyHold pomůcka pro úchop 15cm (malé dírky)
Neohodnoceno
Pomůcka pro úchop
Doručení do 3 dnů

Přehrát popisek-2

EazyHold je silikonová pomůcka navržená pro snadný úchop předmětů, ideální pro zlepšení jemné a hrubé motoriky. Tato pomůcka je vybavena malými dírkami a je vhodná pro děti i dospělé. 

Pro koho je vhodný:

  • Děti od deseti let: Pomůcka umožňuje dětem samostatně držet lžíci, vidličku, pastelku, tužku, zubní kartáček nebo hračky, jako jsou panenky a hudební nástroje, čímž podporuje jejich samostatnost a rozvoj motorických dovedností.
  • Dospělí: Pomůcka je ideální pro dospělé, kteří potřebují podporu při úchopu různých předmětů, jako jsou pera, zahradní hadice, hřebeny, mobilní telefony, řídítka kola, náčiní a nářadí.

Výhody:

  • Univerzálnost: EazyHold je velmi univerzální a lze ji použít na širokou škálu předmětů různých velikostí.
  • Pružnost a pohodlí: Pomůcka je vyrobena z měkkého a pružného silikonu, který dokonale drží na ruce a do ruky netlačí.
  • Bezpečný materiál: EazyHold je vyrobena ze stoprocentního potravinářského silikonu, neobsahuje ftaláty, latex ani BPA, což zaručuje bezpečnost při používání.
  • Snadná údržba: Pomůcku lze mýt v myčce a dezinfikovat bez rizika poškození, což usnadňuje její údržbu a zajišťuje hygienu.
  • Široké využití: Pomůcku mohou pravidelně využívat i zdravotnická zařízení, nemocnice a jiné instituce, což svědčí o její kvalitě a odolnosti.

EazyHold pomůcka pro úchop s malými dírkami je vynikajícím nástrojem pro děti od deseti let a dospělé, kteří potřebují podporu při úchopu různých předmětů. Díky své pružnosti, bezpečnému materiálu a snadné údržbě je ideální pro každodenní použití i pro zdravotnická zařízení. I když balení obsahuje pouze jeden kus, jeho univerzálnost a široké využití z něj činí cennou pomůcku pro zlepšení motorických dovedností a usnadnění každodenních činností.

Kdybyste cokoliv potřebovali, určitě nám napište, nebo zavolejte. Můžete volat kdykoliv od 8:00 do 20:00 klidně i o víkendu.

Ing. Radim Strejček 

tel: +420 607 256 221

obchod@hendik.cz