Čtecí polštář

Neohodnoceno

Darujte polštář určený k pohodlnému sezení v posteli do Sagapo DOZP Vrbno pod Pradědem.

Dostupnost Daruj (1 ks)
Můžeme doručit do:
12.7.2024
Možnosti doručení
3 499 Kč
Čtecí polštář
Neohodnoceno
Polštář na čtení1
Daruj

V Sagapo DOZP Vrbno pod Pradědem, potřebují tento polštář k polohování a procvičování klientů, upoutaných na lůžko.

Ve středisku Sagapo DOZP, kde se starají o osoby s postižením, je tento polštář nezbytným prvkem. Není jen pohodlným doplňkem, ale stává se klíčovým nástrojem k poskytování kvalitní péče a podpory pro klienty střediska.

Pohodlné sezení a relaxace:

Mnoho klientů tráví většinu času sedící poloze. Čtecí polštáře jim poskytují ergonomickou oporu a komfortní prostředí pro cvičení a relaxaci, čímž zvyšují jejich pohodlí a blahobyt.

Podpora při terapii:

Kvalitní opora zad, může být součástí terapeutických cvičení pro klienty s různými hendikepy. Čtecí polštáře poskytují stabilní a pohodlnou oporu, což pomáhá terapeutům lépe pracovat s klienty během terapeutických sezení.

Zlepšení kvality života:

Zajištění pohodlí a podpory je klíčovým cílem střediska Sagapo. Čtecí polštáře pomáhají zlepšit kvalitu života klientů tím, že jim umožňují užívat si času stráveného ve středu s větším komfortem a radostí.

Samostatnost a nezávislost:

Pro mnoho klientů je důležité cítit se co nejvíce nezávislí. Čtecí polštáře umožňují těm, kteří mají potíže se sezením, vykonávat spousty činností, jako třeba číst, jíst a jiné, což podporuje jejich pocit nezávislosti.

Čtecí polštáře jsou tak klíčovým prvkem pro podporu a péči o hendikepované klienty ve středisku Sagapo, poskytujíce jim komfort, podporu a možnost plnohodnotného zapojení do různých aktivit.

 

Pokud byste chtěli objednat tento polštář pro sebe, najdete jej zde: Čtecí polštář

Doplňkové parametry

Kategorie: Sagapo DOZP Vrbno pod Pradědem
Hmotnost: 0.13 kg