Čtecí polštář

Neohodnoceno

Darujte čtecí polštář do Charitního domova Hluk.

Dostupnost Středisko potřebuje (1 ks)
Můžeme doručit do:
10.6.2024
3 499 Kč
Čtecí polštář
Neohodnoceno

V Charitním domově Hluk, potřebují tento polštář k polohování a procvičování klientů, upoutaných na lůžko.

V Charitním domově Hluk, kde se starají o osoby s postižením, je tento polštář nezbytným prvkem. Není jen pohodlným doplňkem, ale stává se klíčovým nástrojem k poskytování kvalitní péče a podpory pro klienty střediska.

Pohodlné sezení a relaxace:

Mnoho klientů tráví většinu času sedící poloze. Čtecí polštáře jim poskytují ergonomickou oporu a komfortní prostředí pro cvičení a relaxaci, čímž zvyšují jejich pohodlí a blahobyt.

Podpora při terapii:

Kvalitní opora zad, může být součástí terapeutických cvičení pro klienty s různými hendikepy. Čtecí polštáře poskytují stabilní a pohodlnou oporu, což pomáhá terapeutům lépe pracovat s klienty během terapeutických sezení.

Zlepšení kvality života:

Zajištění pohodlí a podpory je klíčovým cílem Charitního domova Hluk. Čtecí polštáře pomáhají zlepšit kvalitu života klientů tím, že jim umožňují užívat si času stráveného ve středu s větším komfortem a radostí.

Samostatnost a nezávislost:

Pro mnoho klientů je důležité cítit se co nejvíce nezávislí. Čtecí polštáře umožňují těm, kteří mají potíže se sezením, vykonávat spousty činností, jako třeba číst, jíst a jiné, což podporuje jejich pocit nezávislosti.

Čtecí polštáře jsou tak klíčovým prvkem pro podporu a péči o hendikepované klienty v Charitním domově Hluk, poskytujíce jim komfort, podporu a možnost plnohodnotného zapojení do různých aktivit.

 

Pokud byste chtěli objednat tento polštář pro sebe, najdete jej zde: Čtecí polštář

Doplňkové parametry

Kategorie: Charitní domov Hluk
Hmotnost: 0.13 kg